Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Ok, nie pokazuj więcej tego komunikatu

vip lista tcfelite

company nameTransIdVATexpiration date
Raben Transport
Sp. z o.o./ Gądki
14763278100205062019-12-18
Raben Transport
Sp. z o.o./ Chorzów
5099678100205062019-12-31
Raben Transport
Sp. z o.o./ Gniewomierz
53218778100205062019-12-31
Rhenus Port Logistics Sp. z o.o. o./Gliwice12053785204043342019-10-30
Rhenus Port Logistics Sp. z o.o. o./Szczecin2259085204043342019-10-30
Rhenus Port Logistics Sp. z o.o. o./Kraków21939585204043342019-10-30
Rhenus Port Logistics Sp. z o.o. o./Gdańsk30927285204043342019-10-30
PKS S.A. Żary1332392817373162019-11-13
Magtrans Sp. z o. o.22442065514309172019-12-30
NTG Polar Road Sp. z o.o./Warszawa49699052726748382019-12-31
NTG Polar Road Sp. z o.o./Katowice49699352726748382019-12-30
NTG Polar Road Sp. z o.o./ Gdynia68180352726748382019-12-31
Alfa Forwarding Ltd Spółka z o.o. 65874458602036562020-01-28
Śląskie Centrum Logistyki S.A.666963100001212020-01-30
Yusen Logistics Sp. z o.o. o./ Toruń12863252131452162020-02-05
Yusen Logistics Sp. z o.o. o./Tychy2620052131452162020-02-05
Yusen Logistics Sp. z o.o. o./ Kąty Wroc.1896452131452162020-02-05
TransCargo Sp. z o.o.24396695522561332020-02-06
TransCargo Sp. z o.o. / o. Łódź/Błonie 578395522561332020-02-06
TransCargo Sp. z o.o. / o. Gdynia48238295522561332020-02-06
PPHU Zadroga s.j.Wojciech Zadroga Grzegorz Zadroga18159375915886602020-02-10
Al Trans Sp. z o.o. s.k. 409054720467042020-02-07
Express Logistic Sp. z o.o. 57388512312775872020-02-17
KWT Sp. z o.o.40862969224954152020-02-20
Ruger Polska Sp. z o.o.23427295426575052020-02-26
Welz Polska Sp z o.o.23184095422099652020-02-14
Welz Polska Sp. z o.o. /o. Mielec23186095422099652020-02-14
Welz Polska Sp. z o.o. /o. Łagów23189095422099652020-02-14
DHL Parcel Polska Sp. z o.o.2407295124177132020-03-11
DHL Parcel Polska Sp. z o.o. o/Poznań1828695124177132020-03-11
DHL Parcel Polska Sp. z o.o. o/Zabrze 23583495124177132020-03-11
DHL Parcel Polska Sp. z o.o. o/Kowale23590095124177132020-03-11
Ipsen Road Logistics Sp. z o.o.11905067722896302020-03-15
Ipsen Road Logistics Sp. z o.o. o/Tomaszów Lubelski11905167722896302020-03-15
Ipsen Road Logistics Sp. z o.o. o./Augustów57077167722896302020-03-15
Sanmar Sp. z o.o.307361

78316227072020-03-14
PKS International Cargo S.A.5330

75410167952020-03-24
PKS International Cargo S.A. o./Rzeszów17375

75410167952020-03-24
PKS International Cargo S.A. o./Zawiercie203703

75410167952020-03-24
PKS International Cargo S.A. o./Gniezno7713

75410167952020-03-24
PKS International Cargo S.A. o./ Białystok135622

75410167952020-03-24
PKS International Cargo S.A. o./Zielona Góra95231

75410167952020-03-24
PKS International Cargo S.A. o./Kudowa179654

75410167952020-03-24
PKS International Cargo S.A. o./Dorohusk394642
75410167952020-03-24
PKS International Cargo S.A. o./ Przemyśl138954
75410167952020-03-24
PKS International Cargo S.A. o./Cieszyn9465275410167952020-03-24
ETG Polska Print Medien Logistik International sp. z o.o.8271763410160112020-03-27
ETG Polska Print Medien Logistik International Sp. z o. o. o/Starachowice8273863410160112020-03-27
Magemar Polska Sp. z o.o. / o.Katowice17388485125824002020-04-02
Magemar Polska Sp. z o.o. / o.Gdynia7474585125824002020-04-02
ML Global Express 24 Monika Butor59437955324094592020-04-09
Sped Partner Sp. z o.o.1799166217681892020-04-24
Sped Partner Sp. z o.o. o./ Bydgoszcz 2051566217681892020-04-24
Sped Partner Sp. z o.o. o./ Dąbrowa Górnicza2051666217681892020-04-24
Sped Partner Sp. z o.o. o./ Warszawa96730966217681892020-04-24
Sanmar Sp. z o.o. o./Skierniewice30736278316227072020-04-24
Sanmar Sp. z o.o. /o. Łódź30736478316227072020-04-24
Sanmar Sp. z o.o. o / Tychy30740078316227072020-04-24
Sanmar Sp. z o.o. /o. Zielona Góra66993478316227072020-04-24
Konsorcjum Paweł Wojtaczka41837167620043472020-04-24
PHU Carlider Borzymowski Mirosław9289584910016442020-04-24
Loxx Sp. z o.o.7476152423744682020-05-05
Loxx Sp. z o.o. /o. Poznań64422352423744682020-05-05
Droper Logistic Sp. z o.o.1967988627592242020-05-05
Discover New Lands Przemysław Gnacik41589762523142732020-05-06
Bilax Sp. z o.o.8502196618149392020-05-06
ATC Cargo S.A. o./Zielona Góra9486895815310102020-05-12
ATC Cargo S.A. o./Gdańsk9792995815310102020-05-12
BBA Transport System Sp. z o. o. Sp. k.8882811325901572020-05-15
SM Logistic Sp. z o.o.436755122723712020-05-15
SM Logistic Sp. z o.o. o/ Sosnowiec8122055122723712020-05-15
Plus Logistics Soremski & Jaskólski s.j.2103664123960682020-05-15
M&M air sea cargo S.A.78604252222521182020-05-19
Optitrans Sp. z o.o.8061288827958902020-05-19
Biomasa Partner Group Sp. z o.o.56469466529893712020-05-19
TB Logistics Sp. z o.o. Sp.k.72383281337108682020-05-19
Przedsiebiorstwo Usługowo-Transportowe Auto-Transport Łuczak s.j.56944992316933502020-05-20
Ambro Logistics Sp. z o.o.32231466819419352020-07-16
Translider Miastko Sp. z o.o.69839684217727092020-08-13
TRANSTOM Górka Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.870655425243052020-09-03
Sped Trans Polska Sp. z o.o.8770463426168362020-10-07
Transduna Sp. z o.o.12414752115270202020-10-07
Indiggo Sp. z o.o.33397982125771392020-10-10
Extrego S.A.97366481337810932020-10-24
Hansped Transport i Spedycja s.j. Anna Hanusiak1010695425727202020-10-28
Greenways Logistyka Sp. z o.o. Sp. K.70649997212587622020-11-04